ZALICZYLEM DZISIAJ PRAWOJAZDY

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

ZALICZYLEM DZISIAJ PRAWOJAZDY

Post autor: Humve »

No ni stało się od dzisiaj jestem kierowcą kat.B Zdałem za pierwszym razem i się ciesze inni zdają po drugim razie, tylko że ja teorie zdalem za drugim razem. Tak więc czekam teraz nie całe 1,5 tygodnia i bede śmigał moim pugiem
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Awatar użytkownika
HDi
Junior
Posty: 140
Rejestracja: 17 sie czw, 2006 5:38 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: HDi »

to uwaga na białego puga na drogach śląska :) :W :roll: :wink:
205 Rallye Ex.. peryment
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

hehehe dobre :-)
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: ZALICZYLEM DZISIAJ PRAWOJAZDY

Post autor: Rychu »

Humve pisze:Zdałem za pierwszym razem
Humve pisze:tylko że ja teorie zdalem za drugim razem
:?: :?: :?:
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

czepiasz się :)
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Post autor: Orfister »

Gratuluje....ja przechodziłem to 13 lat temu...
Swoją drogą, ciekawe czy ktoś z Forumowiczów, przez cały okres swojej kariery kierowcy, nie złapał gumy tak jak ja? :mrgreen: 8)7
W dodatku nie zdarzyło mi sie tez zaplacić mandatu ANI RAZU !!!!
Dodam że wcale nie jeźdze jak niedzielna ciota... 8)7 8)7 8)7
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

u mnie 1 kwietnia będzie 10 lat :]
Złapałam masę gum... (a raczej rozszczelniały mi się) rekord 5x w ciągu tygodnia w tym 2 jednocześnie :evil: Później woziłam (tak na wszelki wypadek) dwa koła zapasowe, lewarek (taki duży czerwony) i krzyżakowy klucz do kół. Po kilku razach doszłam do takiej wprawy że zmianiałam koło w 2 minuty :D:D:D

a mandaty ?? głupie blondynki nie płacą :D
no może dwa; za złe parkowanie i "zaśmiecanie" 30zł a było w rzeczywistości - brak dokumentów, przekroczenie prędkości, jazda bez pasów.
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

tja minta... chwal sie jeszcze :P


no.. gratulacje humve, tylko jak będziesz sie wybierał do Katowic, do daj znać na tydzień przed na forum :P


PS. chyba Twój pierwszy post od ło ho ho hoooo :mrgreen:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

woocash masz racje to moj pierwszy post od bardzo dawna bo ine mialem neta bardzo dlugi czas

A z tym ostzreganie przesadzacie wcale zle nie jezdze. :twisted:
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

nie no, pamiętamy przecież jak sie dobrze na dtśce spisałeś ;)
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

co ja zronilem w teczas :?: czy chodzi o ta jazde tym automatem :?:
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
fudz

Post autor: fudz »

sorry Humve ze podpinam sie pod Twoj watek ale cos dodam od siebie bo tez jestem mlody "kierowca" - 14 czerwca zdane - 14 lipca odebrane i tutaj zaczyna sie jazda :P

dokladnie 17 lipca zlapala mnie policja - wracalem z jeziorka z kumplami i kolezankami po glownej drodze ok 23:30 - maly ruch, latarnie swieca ogolnie JASNO. wiec zapomnialem wlaczyc swiatel a to wszystko przez rodzicow bo mi kazali jechac do Tesco po taka skrzynke na narzedzia i inne pierdoly.
No wiec jedziemy jedziemy a tutaj "Panowie" mi machaja laska czerwona abym zjechal, wiec grzecznie to czynie.
Podchodzi Pan Policjant do okienka i milym tonem prosze wylaczyc sillnik i wlaczyc awaryjne...a mi w glowie 1000 mysli gdzie sa swiatla awaryjne - zobaczysz Humvee tez zglupiejesz - nagle jest olsnienie znalazlem, no i teraz trudniejsza sprawa wylaczenie radia...s glupoty naciskam wlacznik (Source) i tak w kolko w koncu patrze a tutaj piekny guziczek z napisem OFF - oczywiscie w normlanej sytuacji wszystkie wiem gdzie co jest - jednak stress spowodowany pierwsza kontrola...oj latwo nie jest. Ale to co sie dzialo pozniej jest jeszcze lepsze !! :D
Pan mowi prawo jazdy, daje, czyta, werdykt: OK, no to teraz dowod....a ja jak ostatni idiota daje mu dowod....ale tozsamosci...Pan zlapal sie za glowe i z ironicznym tonem rzekl do mnie "ale dowod rejestracyjny" daje mu i zaprasza mnie do siebie przed auto...i pada z jego ust pierwsze pytanie ktore brzmialo
P:"zadaje Panu pierwsze pytanie czy Pan cos pil ! ?"
ja:"nie skad nic"
P:"no to na alkomat"
ja:"chucham drugiemu w twarz" - werdykt - ok nie pil ( serio nie pilem )
No i zaczyna sie 15 minutowa jazda po mnie...patrza na moje prawko data 14 lipca i reakcja pierwszego:
1: "o kurw* japier***e mlody cos ty, grzechu patrz"
2: "o kurw*, no ladnie"
1: "i co teraz robimy z nim"
ja: "ale Panowie ja wiedzialem ze to swiatla od razu powiedzialem do znajomych o co chodzi"
1: "damy Ci 200 zl mandatu 4 pkt to Ci zostanie 16 HE HE HE" - ja szybko liczac wyliczylem ze zsotanie mi 17 ale coz nie bede cwaniakowal :P
2: "a skad jedziesz"
ja: "a z jeziora, plywalismy, teraz w tesco po skrzynke - moge pokazac"
1: "nie, nie fatyguj sie, wierzymy"
mialem taki hawajski stroj ze tylko idiota by nie uwierzyl
ogolnie 10 minut straszenia po czym padlo zbawienne zdanie
1: "dobra mlody szerokiej drogi" - oddali dokumenty usniecie dloni i narazie do domciu .. uff

sytuacja 2 z 6 stycznia:
wracam z JG z politechniki ze studium talent. no i na moscie mialem 66/50..szuszarka mnie potraktowali...grzecznie zjezdzam, gadka szmatka, dokumenty prawko, i idziemy do Forda.
no i mowa:
P: "panie Marcninie najechal Pan dzisiaj na 100 i 2 pkt"
ja w myslach: "kurw*, nie usmiecha mi sie to, ja pier***e"
ja: "ale ja sie ucze....z polibudy wracam...auto za swoje kupilem, mandat tez bede musial oplacic"
ja: "bo nie chce rodzicow obciazac"
pozniej cos nawiazalem ze mam ojca w wojsku i skonczylo sie na 50 i 2 pkt.

sytuacja z czwartku 25 styczenia:
spadl snieg, kumpel odebral prawko to idziemy posmigac, i smigamy smigamy na duzym plany na ktorym stal jeden piepszony samochod skoda favorit...no i tak latamy w okol niej latamy i mi juz sie troche znudzilo i postanowilem zjechac...kumpel dojechal do mnie gadamy gadamy a on ze jeszcze by posmigal to zaladowal 3 kumpli do siebie i jezdza nagle patrze a tutaj jedzie Fiat ducato z napisem Policja...ja stalem z dobre 50 m dalej..kolege zabrali na komende...z jego relacji po tym jak juz przyjechala jego mama bylo cos takeigo:
p: "chce Pani zobaczyc kubice ? mamy wszystko nagrane"
zapomnielismy ze tam sa kamery :P

skonczylo sie na upomnieniu :) - to tyle przygod z Policja a w sprawie puga to ktos mi raz pochalap go kwasem prawy caly bok - troche kasy poszlo i przebij 2 opony :( zazdrosc straszna rzecz :(
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

to miałeś jazdy a mam jedno pytanie, "14 czerwca zdane - 14 lipca odebrane" czemu miesiąć czekałeś a nie dwa tygodnie. Ja chce za dwa tygodnie miec dokladnie na ferie bo chce wyjechac.
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
fudz

Post autor: fudz »

okres wymian prawa jazdy, tłok niemilosierny :)
zbinxxx
Junior
Posty: 110
Rejestracja: 09 wrz sob, 2006 1:42 pm

Post autor: zbinxxx »

Mi tez powiedzieli ze dwa tygodnie a ponad 3 czekałem. Ale co dzwoniłem do nich codziennie :D Niech sie ruszaja wredne urzedniki :)

ja miałem kontrole na wakacjach wracałem na działeczke z znajomymi kumpla autem oczywiscie, kierowca majacy prawko od dwóch miechów nie jeździ na fotelu pasażera...:D zawinełem sobie na rekawie za taki wiadukt na działeczki i lece powoli ok 2 rano. ;] Nagle jakis dzikus siedzi na zderzaku a doły jak sk.. nie bedzie mnei popedzał nagle oświecił wszystko na około blask niebieskiego kogucika... Myśl Oho ciekawe jak długo za mną jechali i ile mi dadza bo o 2 przepisy nei obowiązywały... A panowie z Gdanskiej policji bo tam sie wszystko wydarzało;] Przeswietlili auto pogadali po co gdzie i jak i "dobranoc". A ja sie zastanawiałem jak okazac skruche wiem wiem co zrobiłem... :D Później przypomnaiłem sobie ze ktos jechał z naprzeciwka a nei za mną... :)
1.9 D -przawie jak TD, prawie robi...
ODPOWIEDZ