Gdzie pracujesz

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
TOMEK-TARNÓW
Junior
Posty: 194
Rejestracja: 23 wrz pt, 2005 11:12 am

Gdzie pracujesz

Post autor: TOMEK-TARNÓW »

no wlasnie gdzie pracujesz co robisz i ile sianka masz za to !!! hehe taki luzny temat
to ja zaczne
Produkuje w firmie reklamówki i woreczki foliowe i takie tam foliowe duperele pracuje tak ze od 7 do 19 jetem w pracy na drugi dzien jestem od 19 do7 rano i poznije mam dwa dni wolenego swiątki piatki niedziele hehehe nie no w tym roku wolne w swieta a kasa to 1100zl
Moj Peugeot to typowy SZCZUR !!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Pieraś
Peugeot 205 Master
Posty: 2978
Rejestracja: 26 wrz ndz, 2004 11:47 am
Posiadany PUG: sprzedany
Numer Gadu-gadu: 696324
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: Pieraś »

Firma (ADB Polska S.A.) zajmujaca sie projektowaniem, produkcja i sprzedaza dekoderow TV SAT. placowki na calym swiecie. Robie w dziale kontroli jakosci, testowanie juz finalnego produktu - testy od takich uzytkowych po zaglebianie sie w tym co leci w sygnale i takie tam. Fucha super. Kasa ... tajemnica sluzbowa. Elastyczny tryb pracy ... tj. mam w ciagu dnia zrobic 8 godzin. Miedzy 13-14 przerwa. Wiec jak ide na 7 to koncze o 16 a jak ide na 9 to koncze o 18 :) wiec moge nawet przyjsc na 7:42 i wychodze o 16:42 :-)

p.s. http://www.adbglobal.com :-)
Nałogowy czytelnik forum... ... i były kierowca wysoko kręconego LWA

Był: Peugeot 205 Color Line .... posiadałem go przez 6 lat. Wspomnienia .... pozytywne.
Jest: Mitsubishi Galant Elegance 2.0 16V, kombi, 2000/2001 + Yamaha Fazer FZS600 2003r.
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4907
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

gdybym ci powiedzial musialbym cie zabic :mrgreen:
pokahontaz

Post autor: pokahontaz »

ja juz przeszłam na emeryture 8) :twisted: 8)7
Ramzes

Post autor: Ramzes »

robota w skarbówce - nie pytajcie wiecej zeby mnie nie drażnić
Ferguss

Post autor: Ferguss »

Przedstawiciel handlowy się kłania... w 3ech firmach - z czego w dwóch pracuję tylko na telefonie - tak więc gdyby nie trzecia firma to bym w domku nie wychodził.
A kasa... no fajna pensja x3 +autko służbowe i tel do woli - dlatego Pug częściej stoi niż jeździ :)
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

Obecnie studiuje i pracuje dwa razy w tygodniu jako praktykujacy nauczyciel jezyka angielskiego w szkole podstawowej :) :D :D narazie kilka godzin w tygodniu potem moze byc wiecej... :mrgreen:
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
Awatar użytkownika
Loui
Nowicjusz
Posty: 77
Rejestracja: 19 sty śr, 2005 5:44 pm
Posiadany PUG: 306 XN
Numer Gadu-gadu: 4295804
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Loui »

PKP Cargo SA - Zakład Taboru w Warszawie - lokomotywownia Warszawa Olszynka Grochowska
Stanowisko: Maszynista elektrycznych pojazdów trakcyjnych
Wysokość zarobków zależy od baaaaardzo wielu czynników, ale 2 z trzema cyframi zawsze występuje.
Adi205

Post autor: Adi205 »

admin w o2.pl , zajmuje się całym sprzętem i softem. Ogólnie wypas - kaska fajna i looz robota ( tylko czasem wyjazd do serwera o 3 w nocy :| )
Awatar użytkownika
zen81
Uzalezniony
Posty: 506
Rejestracja: 15 lip pt, 2005 11:45 pm
Posiadany PUG: Clio
Lokalizacja: Starogard Gdanski

Post autor: zen81 »

Sprzedaje używane telefony komórkowe w komisie. W miesiącu przepracyje ok 196godzin, dni zaleznie od miesiaca i dogadania sie ze zmiennikiem-nie jest to łatwe.
A zarobki no cóz..... Nie sa zalezne od sprzedazy, tylko od humoru szefa :x
Dostaje od 600zł do 750zł miesiecznie. Obecnie szukam innej pracy :mrgreen:
Z zawodu ślusarz jestem :)
Ostatnio zmieniony 02 lis śr, 2005 6:39 pm przez zen81, łącznie zmieniany 1 raz.
Zero łaski, zero wzruszeń..
-------------------------
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

Ja np jak na razie przede wszystkim studiuje reklame a dorabiam sobie w kinie. kaska z tego naprawde niewielka i dlatego cała na wache idzie ale z plusów to 4 bilety w tygodniu i basen w parku wodnym bez limitu czasu wiec tak jakby druga pensyjka ;-)
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
BubuPN

Post autor: BubuPN »

ja studiuję stosunki międzynarodowe (bardziej stosunki niż międzynarodowe :mrgreen: ) i zaczynam praktyki w radiu - na razie reporterka, a za kilka miesięcy jak się utrzymam to może program :) uczelnia załatwiła nam czas na jednej z anten regionalnych
Awatar użytkownika
mi
Maniak
Posty: 1017
Rejestracja: 28 lut pn, 2005 6:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: bytom

Post autor: mi »

ja pracuję w Media Markt (i cholera mnie już bierze, od stycznie zaczynam intensywnie szukać czegoś innego, bo w grudniu będzie premia kolo 1000 :P ). Poza tym studiuję zaocznie. W robocie plusy: zajmuję się car hi-fi, mam rewelados kontakty z przedstawicielami różnych marek (rabaciki 20 - 50%, moje radyjko Nakamichi wyłudziłem za frajer :P :P :P ), minusy: często siedzę w weekend w robocie, kaska mizerna i przede wszystkim - klienci są pojebani!!!!
Zarabiam koło 1200 średnio (premie różnorakie wliczone) + czasem jakieś bonusy od klientów
Awatar użytkownika
iveras
Maniak
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź wt, 2004 9:27 am
Posiadany PUG: Roland Garros
Numer Gadu-gadu: 1660813
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdansk

Post autor: iveras »

ja sobie studiuję medycynę na wydziale lekarskim, i jak tak dalej pójdzie jak idzie to przeniose się na "wydział" intensywnej terapii 8)7 Dorabiam sobie porywając dzieci i sprzedając je na organy do Ameryki południowej :lol: hehe, w życiu przepracowałem max tydzień, więc niebardzo mogę się na temat roboty wypowiedzieć. Ale spoko, za 6 lat jak skończę studia, po roku starzu i 2 latach specjalizacji powiem ile zarabiam :P
If she said "it's Chelsea or me" ... would You miss her?
_________________
Suzuki GSF600S "Barracuda"
Paweel

Post autor: Paweel »

jak w podpisie LAWECIARZ :D

swoja pomoc drogowa i autohandel ... to co zarobie to wydam ...
na czysto zostaje to co wydałem na paliwko do prywatnego autka :D
ODPOWIEDZ