CIEKAWE KTO DA WIECEJ ??!! :P ZAPRASZAM

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

pierwszy dosc spokojnie acz glupio:
1. 50zl, bez punktow -> jazda bez swiatel po zmroku -> 1 w nocy, w czerwcu, jeszcze siostry pugiem, wyjechalem ze stacji chyba w najbardziej oswietlonym miejscu w miescie i po prostu sie na nich nacialem =]
2. 200zl 9pkt -> wyprzedzanie na przejsciu dla pieszych lub bezposrednio przed -> u mnie bylo to drugie, ale zadnych widelek
3. pol roku pozniej 200zl i 4pkt za przekroczenie predkosci o 29km/h no i wtedy mialem 13pkt.
4. 13pkt zeszlo pod koniec wrzesnia, a w pazdzierniku 5 pkt i 100zl za 'perfidne' zignorowanie znaku 'zakaz skretu w lewo'... fakt, zrobilem to z premedytacja, znak stoi w idiotycznym miejscu od niedawna, kazdy go olewa, a niebiescy lubia to miejsce (zgarniaja takimi partiami)

aktualnie 5pkt i 0zl winny jestem... zaplacilem od razu bo za predkosc odwiedzil mnie komornik po 5 miesiacach =/

styl jazdy zmienilem diametralnie, od tych 13 pktow =]

edit:
i 50zl od straznikow lesnych za wjazd do lasu autem :roll: :lol:
Ostatnio zmieniony 22 gru czw, 2005 12:55 am przez cheatoss, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
moralez
Peugeot 205 Master
Posty: 4907
Rejestracja: 30 sie wt, 2005 3:42 pm
Posiadany PUG: 205......T8, 205 GTI 1.6
Numer Gadu-gadu: 2955602
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: moralez »

BubuPN pisze:można to też podpiąć chyba jako zanieczyszczanie środowiska czy coś takiego, kumpla kiedyś zatrzymali jak latał bokiem po parkingu i właśnie w taki sposób uzasadnili mandat 8)7
na sucho czy na sniegu ?
bo jak na sniegu to ja bym tlumaczyl ze jechalem sobie spokojnie zeby zajac moje ulubione miejsce na tym parkingu a tu nagle samochod w poslizg wpadl :mrgreen: ( gdyby pytali czemu wpadl to mozna powiedziec ze widzac slizga nawierzchnie tak sie zestresowalem i zamiast wrzucic 2 to reczny zaciagnalem 8)7 )
apropo mojego dorobku punktow za wzorowa jazde
to od wrzesnia dostalem jeden mandat 100 i 4 pkt za predkosc 74 km na terenie zabudowanym ( skubaniec znad plota mnie strzelil, bylem bez szans )
musze go wkoncu zaplacic bo niebawem minie miesiac a to ponoc jest 7 dni na zaplate :twisted:
Ostatnio zmieniony 22 gru czw, 2005 12:57 am przez moralez, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

aaa zapomnialem
jazda w nocy w czasie deszczu bez swiatel -zaczelo sie od 200zl a skonczylo na 0 :)
Awatar użytkownika
lukasss
Junior
Posty: 235
Rejestracja: 05 cze ndz, 2005 1:31 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: lukasss »

1 za jazde pod prąd:) hehe może brzmieć głupio ale jechałem dostawczakim i po próbie nawrucenia (za mało miejsca sie okazłało) wjechałem w 100 metrową ulice osiedlową a na jej końću stał dupek i mandaty wlepiał dobrze wiedząc co sie dzieje bo zator był w miejscu posterunku -no ale nie ma sie co dziwić to nasza policja,; debil nie reagował jak go odsyłałem do wlepiania mandatów tym co przejazd zablokowali ale nic nie pomogło 100 i 6 punktów musi być powiedział skur,,, pojechałem a on stał dalej i czekał co by wjebac następnemu
2 za przejechanie na czerwonym -śpieszyłem sie spytałem kumpla :
-są pały??
- nie ma
i pojechałem a tu z przeciwnego kierunku jechali no i przez pas zieleni przejechali i mnie zatrzymali, papierów tez nie miałem przy sobie:) chciał dac 500zł ale skończyło sie na 50 zł i 6 punktach
3 za sikanie i picie w miejscu publicznym 100zł kajdanki kabaryna grożby pobicia itd szkoda sie rozpisywać to długa historia która utwierdza mnie w takiej a nie innej opini na temat naszej"wspaniałej milicji"
Awatar użytkownika
kes19690
Junior
Posty: 188
Rejestracja: 04 maja wt, 2004 4:08 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: kes19690 »

hmmm.....moje to: 50 zł za przechodzenie przez jezdnie w nie dozwolonym miejscu:d drugi 120 zł za jazde autobusem bez waznego biletu....odpukac nic wiecej:D
Peugeot 205 XS - BeMoWo......!!!

http://www.kes19690.peugeot205.pl/
Awatar użytkownika
Sebek
Peugeot 205 Master
Posty: 4149
Rejestracja: 14 lip śr, 2004 9:14 am
Posiadany PUG: 1.4 Xsi ; A4 Avant ; Honda CBF
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebek »

500zł za jazde 130 a mozna było 50
2.000 za wyscig po miescie i piractwo drogowe
Audi A4 Avant
Honda CBF


Dostęp do części do wszystkich marek!!!

mail: sebastian.andrzejewski@szewczykvw.pl
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Jak na razie złapali mnie tylko 2 razy (oba w aucie od starego :)):
1) pęknięta przednia szyba ("no przecież dopiero co pękła, właśnie jadę wymienić" :)) A pęknięcia przewiercone w 3 miejscach, ale mnie puścili bez niczego :P

2) 100km/h w zabudowanym, nie pamiętam jaki to miał być mandat, ważne że skończyło się na 50zł "za przechodzenie w miejscu niedozwolonym" (najtańszy mandat w taryfikatorze :))

EDIT: raz zatrzymali mnie w Pugu (za nic), ale koleś tylko sprawdził papiery i dokładnie pooglądał autko z każdej strony (pewnie szukał auta po stłuczce, ale ja to tłumaczę że po prostu jest wielbicielem 205ek :D )
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

HEHE MÓJ PIERWSZY MANDAT DOSTAŁEM 3 TYG PO ODEBRANIU PRAWKA BYŁO TO 11PKT I 100ZŁ (PO DOGADANIU SIE ) ZA PRZEKROCZENIE PREDKOSCI O 41KM/H BYŁO OGRANICZENIE DO 40 I OSTRY ZAKRĘT DRUGI MANDAT DOSTAŁEM ZA SKRECANIE W PRAWO NA SKRZYZOWANIU Z NAKAZEM JAZDY PROSTO 250ZŁ I 6PKT TEZ PO DŁUGIM DOGADYWANIU SIE Z 'PSEM' CO CIEKAWE ZNAJOMY TYDZ WCZESNIEJ DOSTAŁ ZA TO SAMO WYKROCZENIE I NA TYM SAMYM SKRZYZOWANIU TYLKO 100ZŁ BEZ PKT.K. ZA****NE PSY K****Y I PEDAŁY

Blaszka bez wulgaryzmów kolego
Awatar użytkownika
aroslaw
Junior
Posty: 439
Rejestracja: 01 cze śr, 2005 5:36 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: dolnoslaskie

Post autor: aroslaw »

wie ktos po jakim czasi mandaty sie kasuja :) ?? bo chyba sie kasuja tak cos slyszalem prawda to ??
Peugeot 205 Style

http://www.aroslaw.205.pl
Awatar użytkownika
Rychu
Uzalezniony
Posty: 609
Rejestracja: 21 paź wt, 2003 9:56 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Rychu »

Nie tyle mandaty co pewnie chodzi Ci o punkty karne, a więc one kasują się po 12 miesiącach licząc od nałożenia ostatniego mandatu :)
Peugeot 205 1.4GT LPG
Jeśli bardzo chcesz zobaczyć moje autko to zapraszam na: http://www.Rychu.205.pl
Awatar użytkownika
aroslaw
Junior
Posty: 439
Rejestracja: 01 cze śr, 2005 5:36 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: dolnoslaskie

Post autor: aroslaw »

nei no punkty to wiem :) ale jest cos takiego ze mandaty traca moc prawna :) ??
Peugeot 205 Style

http://www.aroslaw.205.pl
Awatar użytkownika
nadol85
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 07 lis pn, 2005 3:58 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: nadol85 »

Punkty karne kasuja sie rok pozniej od otrzymania danego mandatu (nie ostatniego tylko danego) a jesli chodzi o mandaty to traca waznosc po 3 latach ale nie liczcie na to ze wam sie skasuja :) komornik z urzedu o was napewno nie zapomni hehhe wiem cos o tym :D bo byl juz 2 razy :P wiec starajcie sie unikac lamania prawa :twisted: :P bo to kosztowne :x

Sebek pisze: 2.000 za wyscig po miescie i piractwo drogowe
Sebek te 2.000 :shock: musialo bolec co :?: :!:


edytuj posty
Peugeot 205 jest jak SeX, zaprojektowany by cieszyc :D

http://www.peugeot205.pl/index.php?modu ... ik&id=1446 - oceny mile widziane :)
Awatar użytkownika
IGI
Junior
Posty: 240
Rejestracja: 21 cze pn, 2004 12:38 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Post autor: IGI »

nie przepuszczenie konwoju radiolek na sygnale 500zł 10 pkt. i polerzenie twarza w kierunku do asfaltu
300 i 6pkt za brak pasow i predkosc
150 i 4pkt za predkosc i nie zatrzymanie sie na stopie
krzycho

Post autor: krzycho »

swoich wszystkich nie pamiętam bo było sporo i zapłaciłem tylko 3 ale ostatnio miałem sytuacje że blondyna z kawałów wysiada. Jechałem Octavią do Gliwic gierkówką i nagle coś mi dało ostro po oczach. Byłem pewien na 99 % ze to foto (mimo że go nie widziałem) więc postanowiłem sprawdzić, 200 metrów dalej zrobiłem nawrotke i rura do tego miejsca - no i sie okazało że w tym samym miejscu po drugiej stronie też stało foto które oczywiście znowu dało mi po oczach :lol:

Jeszcze kwita nie dostałem ale szacuje na 500 - 600 zł i 18 punktów. No i teraz musze jeździć 364 dni 23 godziny 57 minut żeby mi się pierwszy skasował....
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

krzycho :twisted: :twisted: zasiałeś lipe nie ma co...
ja sobie przypomniałem własnie, że z takiej drobnicy to w dniu odbiory dowodu rejestracyjnego zaparkowałem na drodze awaryjnej pod wydziałem komunikacji w Katowicach... kto ty był to wie jak trudno tu znaleźc miejsce.... znalazłem kwitek za szybą, ale dupa, nic tam nie było, tylko "prosze zgłosic sie do najbliższego komisariatu...." dorwał mnie tamtejszy pałarz... bo się okazało że tam tez jest posterunek... więc po wielu tłumaczeniach dał mi spokój... (oj ja biedny student co ja teraz zrobie... szczególnie jak skończe studia :)
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
ODPOWIEDZ