CIEKAWE KTO DA WIECEJ ??!! :P ZAPRASZAM

Forum na którym możecie rozmawiać o wszystkim co nie związane jest z 205. Lub też chcecie prowadzić sobie jakieś dyskusje na niezwiązany temat.
Awatar użytkownika
nadol85
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 07 lis pn, 2005 3:58 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

CIEKAWE KTO DA WIECEJ ??!! :P ZAPRASZAM

Post autor: nadol85 »

Zapraszam do wpisywania ilosci swoich punktow karnych i wysokosc mandatow :) Jak chcecie piszcie za co one byly. Foty mile widziane :D



Bede pierwszy...
Nazbieralem juz 16 punktow :P a najwyzszy mandacik to byl 250 zl (po duzym dogadaniu sie) za wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu, nadmierna predkosc, przewoz pasazerow niezgodnie z przepisami(bez pasow) chyba to wszystko :roll:. Dzisiaj wlasnie dostalem jeden, przekroczenie przedkosci o 29 km/h :oops:. Zamieszczam jego fote ponizej :lol:

sorki ale nie potrafie zrobic miniaturki
Załączniki
Radar.jpg
Radar.jpg (66.76 KiB) Przejrzano 6062 razy
Peugeot 205 jest jak SeX, zaprojektowany by cieszyc :D

http://www.peugeot205.pl/index.php?modu ... ik&id=1446 - oceny mile widziane :)
Awatar użytkownika
Michal
Junior
Posty: 465
Rejestracja: 02 maja ndz, 2004 1:11 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Michal »

Pierwszy moj mandat byl za wyprzedzanie na podwojnej ciaglej oraz na skrzyzowaniu i wyceniono na 10 pkt i 500zl (ale po negocjacjach ostatecznie dostalem 10 pkt i 200zl)... Drugi dostalem za niestosowanie sie do znaku 'Zakaz ruchu' (5 pkt i 150zl) a trzeci za kolizje drogowa :mrgreen: czyli delikatne otarcie sie o busa (6 pkt i 200zl)... Obecnie - odpukac - jezdze bez kontroli zeby zlikwidowac moje punkciki :) Jeszcze dwa miesiace i bede mial czyste konto :)
Moj profil -> http://www.Michal.205.pl
Automobilklub Galicyjski -> http://www.agalicyjski.pl
Awatar użytkownika
bergamutka
Nowicjusz
Posty: 56
Rejestracja: 13 lis ndz, 2005 10:20 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: bergamutka »

hehe.. ja narazie dostałam tylko mandat 100 zl. chcieli 300 zl. ale wzielam ich na piekne oczy :))) ( choc do konca sie z gliniarzami kłuciłam że to nie moja wina ;) ) na lewym pasie wyrósł mi pan samochodzik.. a wszystko sie działo przy moich 20 km/h na moim liczniku :)) koleś powiedział że widział już z daleka że miałam włączony miagacz i że to samo chciałam innemu autku zrobić ( ciekawe .. uznałam że te będzie bardziej odpowiedni ?? :D ) ;) a no i to on dzwonił po policje .. zawsze bądźcie przy tym jak koleś wzywa psy.. bo to mogą być jego kolesie :evil:
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

1. 120 na ograniczeniu do 50 -zadnego mandatu :)
2. dachowanie -300, 6 pkt -nie zaplacilem
3. wyjazd z domu skasowany przez pedzacego dostawczaka -100, 6pkt
4. 72 na ograniczeniu do 40 -50zl za zasmiecanie -zadnych punktow
5. przyklejenie sie do innego samochodu po zawinieciu (cos a'la filmik kaktusa) 200, 6pkt.

Teraz mam 0 pkt na koncie.
Awatar użytkownika
Para
Peugeot 205 Master
Posty: 10182
Rejestracja: 30 cze pn, 2003 6:31 pm
Posiadany PUG: najlepszy
Numer Gadu-gadu: 1559591
Lokalizacja: Baile Átha Cliath
Kontakt:

Post autor: Para »

ja zacząłem ostro...

mandat 300zł za wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu + przekroczenie prędkości + masa kłopotów z powodu złego kwitka potwierdzającego opłate OC :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: 8)7 8)7 8)7

jakies kilka godzin potem mandat 100zł za niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze 8)7 :W

sam niewiem ile to punktów
Peugeot 205 GTI S16 - Galeria
Peugeot 205 GTI GTI6 2.0 - Galeria
Megane Coupe 1.4
Obrazek
NIE PYTAJ CO KLUB MOŻE ZROBIĆ DLA CIEBIE, TYLKO CO TY MOŻESZ ZROBIĆ DLA KLUBU
BubuPN

Post autor: BubuPN »

pierwszy mandat już na szczęście skasowany - 300zł i 6 punktów za spowodowanie kolizji (na szczęście pod wypadek to nie podeszło bo pasażerce drugiego auta nic się nie stało). obecnie mam 12 punktów - 8 dostałem w poranek wielkanocny i 400zł do zapłacenia (tak to jest jak człowiek głodny i się śpieszy) oraz tytuł porannego rekordzisty patrolu, a drugi jakoś we wrześniu - 4 punkty i 100zł (udało mi się utargować z 6 punktów i 300zł) - w obu przypadkach ustrzelili mnie suszarą
Awatar użytkownika
DJPreZes
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 01 sie ndz, 2004 6:40 pm
Posiadany PUG: Roland Garros/307
Numer Gadu-gadu: 2516096
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: DJPreZes »

Moj pierwszy...a nie...jeszcze zadnego nie dostalem ;)
Peugeot 205 Roland Garros Cabrio
Obrazek
hryno
Junior
Posty: 261
Rejestracja: 04 lip pn, 2005 8:12 am
Posiadany PUG: 205 rallye,205 rallye bikera,było 309GTI,405srd-t 405grd-t
Numer Gadu-gadu: 0
Login tlen: hryno
Lokalizacja: Bystrzyca klodzka

Post autor: hryno »

no to ja jestem rekordzista 22 punkty i 800 zl mandaty. w dwa tygodnie.500 i 16 punktow za wyprzedzanie na zakazie wyprzedzania,podwójna ciągła,dwa skrzyżowania i wiecej niz 10 aut wyprzedzanych.300 i 6 punktów za przejechanie na czerwonym swietle-w sumie niechcacy myslalem ze bylo zielone ale bylo to w nocy a jechalem juz 300km i bylem bardzo zmeczony..ale co tam teraz jezdze jak w kodeksie napisane...przez rok..az sie skasuja. 8)7 8)7 8)7 :mrgreen:
Awatar użytkownika
nadol85
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: 07 lis pn, 2005 3:58 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: nadol85 »

no widze ze sie temacik rozkreca :D oby tak dalej czekamy na wiecej (tzn nie lapcie specjalnie mandatow :!: :P )
Peugeot 205 jest jak SeX, zaprojektowany by cieszyc :D

http://www.peugeot205.pl/index.php?modu ... ik&id=1446 - oceny mile widziane :)
Awatar użytkownika
minta
Maniak
Posty: 1021
Rejestracja: 08 paź sob, 2005 3:37 pm
Posiadany PUG: 406 kombi 2,0 HDi 110 KM i znów 205 FOREVER 1,9 d.... siostry hihi
Numer Gadu-gadu: 691088
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Post autor: minta »

Mam częste kontakty z radarami... praca jako przedstawiciel handlowy wiec dobre parę godzin pracy spędzam w samochodzie, ale jak narazie 0 punktów i jeszcze nie złapałam żadnego. Z mandatami bywało różnie, ale mam na to patent... ładne oczka 8)7 i robienie z siebie głupiej blondyny.

Jechałałam po terenie woj. śląskiego (zorientowani wiedzą, że policja śląska nie lubi opolszczyzny a szczególnie Kędzierzyna, mówią na nas Oklahoma City od rejestracji OK) i zatrzymali mnie niebiescy
1. Przekroczenie prędkości, malutko... 29km
2. Jazda bez pasów (jak zawsze)
3. Jazda bez dowodu rejestracyjnego i OC

Miało być 600 zł i odholowanie na parking policyjny. Wcisnęli mnie do transita i po dobrych 10 min błagań i robienia z siebie kompletnej idiotki skonczło się na 30 zł :D :D :D ALE BYŁO WARTO :!:

Ostatnio wyprzedzałam na zakazie wyprzedzania, podwójnej ciągłej i wcisnęłam się na baaaardzo przystojnego policjanta. Skończyło się na tym że ostrzegł mnie przed patrolem w Gliwicach :D :D :D :D
P.S. POZDROWIENIA DLA ŚLĄSKIEJ POLICJI


:twisted: :twisted: :twisted:
green sprzedany, cabrio sprzedany - oba zostały w KLUBIE

http://www.minta.peugeot205.pl - moja nowa miłość
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

nie chciałbym zapeszyć... ale w całym moim życiu nie zatrzymali mnie niebiescy, nawet kiedy byłem jako pasażer :)

raz mało brakowało, ale puściłem przed sobą znajomych... i to oni byli zatrzymywani i sprawdzani :P

a jeżdziło się na tablicach z czerwonym paseczkiem, oj jeździło :P
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Adi205

Post autor: Adi205 »

ja ostatnio ładnie nawywijałem - auto zabrane na parking strzeżony - zabrany dowód rejestracyjny - brak przeglądu i jednej rejestracji i na koniec awantury mandat za użwyanie słów wulgarnych - 100zł i drugi mandat 200zł w odpowiedzi na potarganie pierwszego i ponowne używanie słów wulagrnych, krótko mówiąc CHWDP


kilka za prędkość
4 za wypadki - wszystkie po 300zł i 6 pkt
1 za palenie gumy - 200zł i 4pkt - do dziś nie znalazłem na to artykułu :roll: :roll:


na szczęście obyło sie bez egzaminu a miałem juz 19 pkt

na dziś stan konta to 2 pkt i niezapłacone 300zł
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Adi205 pisze:kt
1 za palenie gumy - 200zł i 4pkt - do dziś nie znalazłem na to artykułu :roll: :roll:
niszczenie nawierzchni 8)

wiem, ze smieszne, ale prawdziwe
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

sprowadzenie niebezpieczeństwa na innych użytkowników drogi --> dym :D
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
BubuPN

Post autor: BubuPN »

można to też podpiąć chyba jako zanieczyszczanie środowiska czy coś takiego, kumpla kiedyś zatrzymali jak latał bokiem po parkingu i właśnie w taki sposób uzasadnili mandat 8)7
ODPOWIEDZ