Ciekawostka dla rajdowcow:)

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
stef
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 18 gru sob, 2004 5:50 pm
Posiadany PUG: 205mi16
Numer Gadu-gadu: 4896812
Lokalizacja: okolice Lublina
Kontakt:

Ciekawostka dla rajdowcow:)

Post autor: stef »

http://moto.allegro.pl/item190462196_je ... uning.html

Najbardziej rozbawilo mnie ze silnik zrobiony pod rajdy:)
PS. moze Kaktus sie czegos od niego nauczy:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Post autor: Orfister »

Już go z rańca widziałem..wieś tańczy i huja...porażka w każdym calu... 8)7 :mrgreen:
michubichu
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip wt, 2005 8:26 pm

Post autor: michubichu »

Nie wiem co wy macie za komleksy wiejskie ale najwyrazniej widze ze bardzo Was to boli... nie wnikam skad pochodzicie ale miasto to chyba znacie z widokowek? dlaczego kazda modyfikacja dla Was to wies? auto jest moim zdaniem bardzo ok poza przodem i kiepsko wykonczonym zderzakiem... oraz maska... reszta jest moim zdaniem fajna :D ale spoko munne tez ma wioche :)
Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kubas »

co sie nie podoba hmm dywaniki ala ryflowa blacha przod bez twarzy progi spojler a pomijajac to wszystko to co to za cena w ogole ? no a z wsia to wiesz takie trudne slowo przenosnia :D apropo munne to jego pug jest wykonany z firmowych czesci dedykowanych do puga ktore zaprojektowali jacys tam wieksi lub mniejsi stylisci wszystko wspolgra tworzy jedna calosc czego o tym nie mozna powiedziec.... bo to jakis wytwor pana waldka w piwnicy...

wyliczac moge dlugo... wlot z evo, lusterka sam nie wiem skad, wlew paliwa wyglada smiesznie po zakryciu tych listewek spojler conajmniej jakby mial latac nie wiedziec czemu zdezka sie zweza do przodu... kierownice to chyba znalazl w tesco taka do kompa jedno co bym chcial z niego to opony nic wiecej... bo nawet kubelki sa jakies takie dziwne kwadratowe....
Ostatnio zmieniony 29 kwie ndz, 2007 6:04 pm przez kubas, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Orfister
Moderator
Posty: 5717
Rejestracja: 06 wrz śr, 2006 8:36 am
Posiadany PUG: Peugeot 205 CTI
Numer Gadu-gadu: 2690638
Lokalizacja: Gostynin
Kontakt:

Post autor: Orfister »

michubichu pisze: auto jest moim zdaniem bardzo ok poza przodem i kiepsko wykonczonym zderzakiem... oraz maska... reszta jest moim zdaniem fajna :D ale spoko munne tez ma wioche :)
I uważasz że to nie wystrcza by auto było "made in stodoła"?
Wieś straaaaaszna...
Awatar użytkownika
kubas
Maniak
Posty: 1183
Rejestracja: 14 lip pt, 2006 10:15 am
Posiadany PUG: rallye
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kubas »

wyliczac moge dlugo... wlot z evo, lusterka sam nie wiem skad, wlew paliwa wyglada smiesznie po zakryciu tych listewek spojler conajmniej jakby mial latac nie wiedziec czemu zdezak sie zweza do przodu... kierownice to chyba znalazl w tesco taka do kompa jedno co bym chcial z niego to opony nic wiecej... bo nawet kubelki sa jakies takie dziwne kwadratowe.... te samochody juz sa kultowe za pare lat bedzie ich bardzo malo a to jedne z najlepszych hothatchy ever takze warto je zachowac w oryginalne potem beda duzo warte... mowie tu oczywiscie o wersji gti :)
Munne
Peugeot 205 Master
Posty: 2689
Rejestracja: 04 paź pn, 2004 12:33 pm
Numer Gadu-gadu: 10090927
Lokalizacja: Karlstad/Lublin

gt

Post autor: Munne »

Ze to auto znalazlo sie w GT wszystko mowi i o tym aucie i o GT.Jest to jedna z najpaskudniejszych 205tek jakie widzialem.
Kazda morda pasuje do Forda!
michubichu
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 19 lip wt, 2005 8:26 pm

Post autor: michubichu »

z wnetrzem sie zgodze bo faktycznie tesco ale progi i tyl sa moim zdaniem bardzo fajne i jak pisalem przod kicha wlacznie z wlotem evo 8)7 ale cena kosmos to juz inna sprawa... co do tej wsi to juz bez przesady...
Awatar użytkownika
woocash
Peugeot 205 Master
Posty: 4588
Rejestracja: 10 lut czw, 2005 1:56 pm
Posiadany PUG: 205 ph1 1984 GR
Numer Gadu-gadu: 9752783
Lokalizacja: Katowice

Post autor: woocash »

ja myślę, że kluczowe są tu słowa "zostało zrobione pod rajdy" .. hmm.. rajd pod remizą? ucieczka przed glinami w cinquecento? :mrgreen:
Najaktywniejszy w dziale: Stare forum techniczne
[ Posty: 1090 / 34.03% Twoich postów ]
Awatar użytkownika
grzechuuu205
Maniak
Posty: 1417
Rejestracja: 03 lis czw, 2005 4:09 pm
Posiadany PUG: 1.9 GTI XU9JAZ
Numer Gadu-gadu: 2800082
Lokalizacja: Bojanowo (WLKP)

Post autor: grzechuuu205 »

mi sie wyjątkowo podoba - choc tez nie przepadam z radykalnymi przeróbkami...
Największa radość z jazdy GTI - gdy stal pare miesiecy w garazu :) :)
Obrazek
Awatar użytkownika
deejay
Uzalezniony
Posty: 900
Rejestracja: 11 sty wt, 2005 7:37 pm
Posiadany PUG: 1,6 GTI
Numer Gadu-gadu: 3788033
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: deejay »

patrząc z tył i z boku prezentuje się ładnie, tylko go ktoś przodem skrzywdził, mógł zostawić oryginał ewentualnie zderzak zmienić aby był w stylu tylnego i oczywiście środek (ty nie bójmy sie określenia WIOCHA)
PEUGEOT 205 1.6 GTI
Obrazek
Awatar użytkownika
Damian1p
Uzalezniony
Posty: 703
Rejestracja: 12 kwie wt, 2005 12:31 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Damian1p »

kubas pisze:wyliczac moge dlugo... wlot z evo, lusterka sam nie wiem skad, wlew paliwa wyglada smiesznie po zakryciu tych listewek spojler conajmniej jakby mial latac nie wiedziec czemu zdezak sie zweza do przodu... kierownice to chyba znalazl w tesco taka do kompa jedno co bym chcial z niego to opony nic wiecej... bo nawet kubelki sa jakies takie dziwne kwadratowe.... te samochody juz sa kultowe za pare lat bedzie ich bardzo malo a to jedne z najlepszych hothatchy ever takze warto je zachowac w oryginalne potem beda duzo warte... mowie tu oczywiscie o wersji gti :)
moze minta ma jakeies informacje z kosmosu ze ten moment nadchodzi bo kolejne auto kupuje :P
Nie drażnij Lwa, bo Lew to Ja
http://damian1p.peugeot205.pl/
IMITiger

Post autor: IMITiger »

mam zdjecie tego auta jak jechalem autobusem to zrobilem, auto jest w bielsku prawdopodobnie przyjechalo z francji, oprocz tgo jest jeszcze clio robione na subaru, kolor niebieski metalik i zlote felgi moge przyslac zdjecie jak znajde
Awatar użytkownika
samer
Uzalezniony
Posty: 741
Rejestracja: 07 cze sob, 2003 5:00 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: samer »

Takie ogłoczenia są najlepsze :)

Kuzyn ostatnio szukał 306 s16 ... i jedna z ofert ... sprzedający przez telefon zapewnia "panie, idzie jak burza" ... heheh

Kiedyś było podobne ogłoszenie i kolo sprzedawał auto ktore mialo o 60KM wiecej mocy niz seria... wypisane wszystko bylo dlaczego "sportowy tlumik 10KM, stożek 7KM ... itd" :P

A ta 205tka ochydna... , model dwa zero pięc to jeden z nielicznych samochodów jakie nie powinny być przerabiane optycznie (według mnie)
ODPOWIEDZ