Moj Pug i car audio

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Daniello

Moj Pug i car audio

Post autor: Daniello »

No i zaczolem sie bawic car audio w moim Pugu moje dzisiejsze wypociny to cos takiego:
Obrazek

Glosnic centralny to 888 30cm fre air przystosowany do wbudowania w polke bagaznika (wiem ze lipa ale taki mialem pod reka ;)) No i elipsy 6x9 Blaupunkta. Calosc dziala pod wzmacniaczem Pioneer 3 kanalowym z wyjsciem na subwoffer dosc ladnie to gra :) Teraz czas zajac sie przednim systemem i wygluszeniem od razu drzwi.
Awatar użytkownika
Heler
Junior
Posty: 299
Rejestracja: 05 lip pn, 2004 9:46 am
Posiadany PUG: Inny, Seat Cordoba
Numer Gadu-gadu: 975861
Lokalizacja: Kielce

Re: Moj Pug i car audio

Post autor: Heler »

Tez tak zaczynalem, ale potem pare osob sprowadzilo mnie na dobra droge :) ale na poczatek to kazdy korzysta z tego co ma :) i fajnie ze to wszystko zrobiles sam :) jakbys chcial jakis rad to sluze pomoca :) i sam jestem w trakcie kompletowana nowego sprzetu grajacego do auta :P

P.S. pozdrowienia z kielc :) moze jakis minispot :)
Przesiadka do wiekszego i rodzinnego...ale juz sobie obiecalem powrot do 205, tym razem tylko w wersji GTI :D
Daniello

Re: Moj Pug i car audio

Post autor: Daniello »

Czesciej jezdze hyundai coupe zoltym na rejestracjach DSW 29WJ jak cos to zatrzymywaj dosc harakterystyczne autko juz w kielcach. pozdrawiam.
Awatar użytkownika
skola
Uzalezniony
Posty: 867
Rejestracja: 27 lip czw, 2006 10:03 pm
Posiadany PUG: 205 Roland 1,4 TUS3 84KM
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin/pogodno

Re: Moj Pug i car audio

Post autor: skola »

hmmm tez jestem w tych sprawach zielony jednak poczytalem troszke o car audio ale widze ty zaczales od tylu ... glosniki w polce ... jeszcze na dodatek 3, rozumiem bagaznik ma sluzyc jako skrzynia br o pojemności 200L oO mysle ze zle zacząłeś no ale jak kto woli :)
http://peugeot205.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=2619

PRZÓD: Wzmak Rockford P450.4, Hertz HSK 165, radio JVC KD-BT1 ,TYŁ: Wzmak SOUNDSTREAM TRX2.550, SUB: MB Quart RWE 302 , kable 35MM^, kondzior 1 F
Daniello

Re: Moj Pug i car audio

Post autor: Daniello »

Wiem ze zle zaczolem bo od konca ale robilem tak by cos cokolwiek gralo tymczasowo ;) A gra bardzo ladnie!
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moj Pug i car audio

Post autor: cheatoss »

przyjdzie czas ze bedziesz szukal tylnej polki niepocietej :)

jak szukasz czegos na przod to mam fajny zestawik, wiecej info w kupie/sprzedam. w komplecie slupki do 205 obite skorka :)
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Małysz
Uzalezniony
Posty: 815
Rejestracja: 09 maja śr, 2007 11:08 pm
Posiadany PUG: 307 2.0 90HDI; dawniej 205 GT 1.6 i 1.8D
Numer Gadu-gadu: 4121955
Login tlen: adamdrozdzu
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: Moj Pug i car audio

Post autor: Małysz »

przyjdzie czas ze bedziesz szukal tylnej polki niepocietej :)

Ja też włożyłem aż 4 głośniki w półeczkę i bardzo szybko kupiłem drugą nie pociętą, a głośniki umieściłem gdzie indziej. Ale Daniello, jeśli tak zamontowałeś i dźwięk Ci się podoba, no to widocznie tak musi byc.
ODPOWIEDZ