205 HDI 2.2l 16V [FOTO]

Tutaj możecie rozmawiać o wszystkim co jest związane z różnego rodzaju przeróbkami auta.
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

moralez pisze:
Piweł pisze:Wszystko bomba, tylko przy jakości wykonania wszystkiego pod maską, ten kolektor wydechowy to jakiś mega drut :( 8)7

Poza tym 230 KM na tej turbinie w 2,2l też jakoś nie poraża. Jednak dobre silniki turbo w Pugach skończyły się na 2,0T16 :wink:

Pozdr
Piweł
jakkolwiek ten pug jest do niczego jak piszesz, to i tak spokojnie "robilby cie" :mrgreen:
zaraz znowu bedzie, "no ale gdyby to byla benzyna" =]
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

NO WŁAŚNIE! ...ale gdyby to była benzyna.....

:D:D
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Awatar użytkownika
Piweł
Junior
Posty: 424
Rejestracja: 03 lip czw, 2003 4:21 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Piweł »

cheatoss pisze:
moralez pisze:
Piweł pisze:Wszystko bomba, tylko przy jakości wykonania wszystkiego pod maską, ten kolektor wydechowy to jakiś mega drut :( 8)7

Poza tym 230 KM na tej turbinie w 2,2l też jakoś nie poraża. Jednak dobre silniki turbo w Pugach skończyły się na 2,0T16 :wink:

Pozdr
Piweł
jakkolwiek ten pug jest do niczego jak piszesz, to i tak spokojnie "robilby cie" :mrgreen:
zaraz znowu bedzie, "no ale gdyby to byla benzyna" =]
No tak, sorry chłopaki :oops: Jestem straszny, a i mój samochód jest w ogóle do niczego, bo ja swoim 205 nie mogę pociągnąć pełnej 16-tonowej betoniarki. Nie przyjmą mnie też do klubu emerytowanych-jednorękich-kierowców-ciężarówek, bo nie mam 400 Nm i nigdy nie będę mógł wyprzedzać od 30km/h na piątce :cry: .
Właściwie w ramach komisyjnej kary przytrzasnę sobie paluchy drzwiami, tylko najpierw pójdę spalić moje Mi16 - niestety muszę użyć benzyny (tfu, tfu paskudztwo), bo ON może być za mało lotny w tej temperaturze. Ajajajaj... :(

Pozdr
Piweł

PS. O tym "kto kogo by robił" pogadamy jak kiedyś będę miał jeszcze chęci i kilka- bądź kilkanaście wolnych tysięcy PLNów, które właściciel tego cuda musiał wydać, żeby otrzymać te efekty 8)
Ex 205 GTi...
Awatar użytkownika
cheatoss
Maniak
Posty: 1656
Rejestracja: 24 maja pn, 2004 1:52 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: cheatoss »

Piweł pisze: No tak, sorry chłopaki :oops: Jestem straszny, a i mój samochód jest w ogóle do niczego, bo ja swoim 205 nie mogę pociągnąć pełnej 16-tonowej betoniarki. Nie przyjmą mnie też do klubu emerytowanych-jednorękich-kierowców-ciężarówek, bo nie mam 400 Nm i nigdy nie będę mógł wyprzedzać od 30km/h na piątce :cry: .
Właściwie w ramach komisyjnej kary przytrzasnę sobie paluchy drzwiami, tylko najpierw pójdę spalić moje Mi16 - niestety muszę użyć benzyny (tfu, tfu paskudztwo), bo ON może być za mało lotny w tej temperaturze. Ajajajaj... :(
:lol: :lol:
ObrazekObrazekObrazek

sprzedany :(
Humve
Junior
Posty: 325
Rejestracja: 21 sty śr, 2004 7:57 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Post autor: Humve »

A może kltoś wie ile może on plaić, tak z ciekwaości się pytam :?:
PRAWKO odebrane 7 luty 2007 i autko juz moje 205 1,4 60KM + GAZ
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

2,2 hdi pala w granicach
miasto 8
poza miastem 5-6
cylk mieszany 6-7

parametry moga sie zmienic w zaleznosci w jakim aucie taki silnik jest zamontowany przy 205 te wartosci beda napewno nizsze
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

Tak blaszka i cisnienie na turbinie wzbogacenie mieszanki itp nie maja nic do rzeczy :)

Jak on bierze na miescie (o ile jezdzi...) poznizej 12 to ja sie bardzo zdziwie...
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

Banita pisze:Tak blaszka i cisnienie na turbinie wzbogacenie mieszanki itp nie maja nic do rzeczy :)
a o co Ci wogóle caman
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

o to, ze nie ma bata, zeby taki silnik palil 8L...
o to humve pytal, a ile pali seryjny hdi np. w partnerze, to mozna sobie sprawdzic na stronie peugeota
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

a ile według ciebie pali taki silnik a 2,2 hdi to tez jest seryjny silnik tak wogóle
Awatar użytkownika
Banita
Peugeot 205 Master
Posty: 4993
Rejestracja: 15 gru czw, 2005 7:46 pm

Post autor: Banita »

moc: 230KM
400 Nm
intercooler 18l
turbo 1.7 bara Garrett GT2860R
taa -faktycznie pelna seria

co do spalanie w tym 205 napisalem >12l
Awatar użytkownika
blaszka
Peugeot 205 Master
Posty: 2817
Rejestracja: 17 mar czw, 2005 3:43 pm
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Goleniów/Szczecin
Kontakt:

Post autor: blaszka »

heheh to troche sie nei zrozumielismy ja pisałem troche o iinym silniku a ty o innym heheh małe niedopatrzenie ale juz luz
Awatar użytkownika
Lord Devil
Peugeot 205 Master
Posty: 2609
Rejestracja: 26 mar pt, 2004 1:44 pm
Posiadany PUG: 205 CTi i 205 GTi Griffe
Numer Gadu-gadu: 6446898
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Lord Devil »

Bravo Piweł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przynajmniej Ty rozumiesz że benzyna to benzyna a nie jaieś ON czy jeszcze lepiej LPG. Twój Pug jest Gittara a reszta zadrości. Oglądać obrazki i sie wypowiadać każdy może, ale jak narazie tylko ty masz wymiatacza, który lata. BRAVO BRAVO-Wielkie pozdro.
Awatar użytkownika
Dżon Dobra Nadzieja
Uzalezniony
Posty: 995
Rejestracja: 11 paź pn, 2004 1:15 am
Numer Gadu-gadu: 0
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Dżon Dobra Nadzieja »

oj tak tak ;)
Obrazek  Obrazek


Jestem fanem! Szukalem klubu p205 i go znalazlem 8)7
Paweel

Post autor: Paweel »

Lord Devil pisze:Bravo Piweł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przynajmniej Ty rozumiesz że benzyna to benzyna a nie jaieś ON czy jeszcze lepiej LPG. Twój Pug jest Gittara a reszta zadrości. Oglądać obrazki i sie wypowiadać każdy może, ale jak narazie tylko ty masz wymiatacza, który lata. BRAVO BRAVO-Wielkie pozdro.
koło se lepiej wyprostuj ... bo wygląda jakby sie 205 miała rozkraczyć ... strach wyprzedzać :lol: :lol: :lol:
Zablokowany